Kas yra geoterminis šildymas?

Geoterminis šildymas – tai sistema, nereikalaujanti didelio dėmesio eksploatacijai, patogi valdymu, neteršianti gamtos (jokių pašalinių produktų) bei ženkliai sumažinanti būsto šildymo kaštus.

Geoterminio šildymo įrengimas

Geoterminio šildymo veikimo principas paremtas šilumos siurblio dėka iš aplinkos t.y. žemės, grunto, vandens, oro paimamos šilumos panaudojimu būsto šildymui. Šilumos siurblys, kuris yra tarsi geoterminio šildymo sistemos branduolys, veikia panašiai kaip buitinis šaldytuvas. Skirtumas tarp šilumos siurblio ir šaldytuvo yra tas, kad šilumos siurblys yra keliasdešimt kartų galingesnis už buitinį šaldytuvą. Šilumos siurblys paima žemėje susikaupusią saulės energiją ir perduoda ją namo šildymo ar karšto vandens ruošimo sistemoms.

Grunte yra sukaupiama iki 98 proc. išspinduliuojamos saulės energijos. Net ir šalčiausiu metu žemėje yra susikaupę pakankamai šilumos, kurią galima panaudoti namo šildymui. Kadangi paimama iš aplinkos šiluma nieko nekainuoja, todėl mokame tik už jos „paėmimą“ t.y. už sunaudotą elektros energiją, kuri reikalinga kompresoriui, cirkuliaciniams siurbliams, elektronikai.

Turite klausimų dėl geoterminio šildymo?
Skambinkite: 8 5 2122676

Geoterminio šildymo privalumai

Sudėjus visus šildymo kaštus gauname, jog 3/4 šilumos yra nemokami, dėl šios priežasties geoterminis šildymas yra pats ekonomiškiausias ir ekologiškiausias. Tai yra todėl, kad transformuojant šilumą iš žemės į tinkamą šildyti būstą nenaudojamas joks degimo procesas, visos sistemos yra uždaros, todėl visiškai neteršia aplinkos. Priklausomai nuo konkrečių poreikių bei galimybių šilumos siurbliai skirstomi į paimančiais šilumą iš grunto,vandens, oro.

Šiuo metu šildymas naudojant žemės šilumą yra pats pigiausias, jis lenkia dujas, skystą kurą, elektrą, malkas, anglis. Kaip didelį sistemos privalumą reikėtų paminėti jos ilgaamžiškumą t.y. teisingai eksploatuojant ji tarnaus 20 ir daugiau metų.

Geoterminio šildymo sistemos privalumai:

  •  Sudėjus visus šildymo kaštus gauname, jog 3/4 šilumos yra nemokama;
  •  Ekologiška šildymo sistema, neteršia aplinkos;
  •  Ilgaamžiškumas – sistema tarnaus 20 metų ir daugiau;
  •  Sistema naudojama šildymui ir karšto vandens paruošimui;
  •  Efektyviausias iš visų šilumos siurblių;
  •  Aukštas komforto lygis.

DĖMESIO! Renkantis šią šildymo sistemą reikia žinoti:

  •  Efektyviausiai geoterminis šildymas veikia esant grindiniam šildymui.
Užduokite klausimą

Jūsų vardas

Jūsų telefono numeris

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų klausimas

Mūsų teikiamos paslaugos