Žmogaus savijauta priklauso nuo oro švarumo, temperatūros bei drėgnumo. Dažnai tenka patirti diskomfortą, kai patalpoje temperatūra tampa per žema bei pasidaro tvanku. Net ir sveiki žmonės nepalankioje aplinkoje pradeda negaluoti, priežastis – karštis ir dideli temperatūros svyravimai.

Baseinų bei fontanų įrengimas

Mintis įsigyti nuosavą baseiną, kubilą ar įsirengti fontaną – labai viliojanti, tačiau tai reikalauja Jūsų laiko bei žinių. Siūlome susisiekti su UAB “Tikresta” specialistais ir jie suteiks reikiamą informaciją ir padės Jums įgyvendinti užgaidas.

Baseinas – tai įvairios formos, talpos, gylio bei paskirties dirbtinis vandens telkinys. UAB “Tikresta” siūlo SPA baseiną su masažo funkcija, mažą baseiną skirtą atsigaivinti po pirties ar plaukimo baseiną. Mes patarsime Jums iš kokios medžiagos jis turėtų būti gaminamas, parinksime tinkamiausią vandens filtravimo būdą bei baseino formą.

Pastaruoju metu fontanų statybos technologijos sparčiai pasistūmėjo į priekį ir atvėrė naujas galimybes bei sprendimus. Siūlome šviesos, muzikos, suderintų vandens srovių bei elektronikos kompleksus kurie puošia miesto viešas erdves arba individualius namus ir ofisus. Fontanas – išskirtinis architektūrinis kūrinys, aplinkos dekoracija, bet tik tuomet, jeigu naudojami sprendimai ir technologijos yra novatoriški ir kokybiški.

Vėdinimo ir kondicionavimo sistemų servisas

Mes projektuojame, montuojame ir renovuojame privačius bei komercinius baseinus. Taip pat įrengiame dekoratyvinius tvenkinius bei fontanus.

Siūlome:

  • Betoniniai baseinai
  • Plastikiniai baseinai
  • Dekoratyviniai tvenkiniai
  • Fontanai
  • Kubilai
  • Įvairios namų ūkiui ir pramonei skirtos talpos.

Turite klausimų? Skambinkite: 8 5 2122676 arba rašykite el. paštu.

Mūsų teikiamos paslaugos